INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Crossfit Në Park

Crossfit Në Park

Publikuar më: 16:49 12-06-2017

Nuk është e thënë që të shkoni me patjetër në palestër për t'u ndjerë mirë me veten tuaj. Një alternativë ndryshe për të gjithë ju që dëshironi një mendje dhe trup të shëndetshëm është "Crossfit në Park" këtë të mërkurë tek Liqeni. 60 minuta stërvitje intensive nga profesori i dashur Edmond Stafa, e cila jo vetëm që do t'ju bëjë të humbisni ato kaloritë e tepërta të javës por do t'ju dhurojë edhe një buzëqeshje të sinqertë në fund. Gjithçka është falas, çfare ju duhet është vetëm vullneti!

Ora: 19:00 

Data: 14 Qershor

Vendodhja: Fushat Multisportive, Parku i Madh i Liqenit

www.facebook.com/events/140061029888940

 

 

Më shumë në këtë kategori: « Teatri Kombëtar
Kinema Millennium »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094940662384033
    array(1) { ["section"]=> string(22) "crossfit-ne-park-29953" }