INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Zayn Malik dhe Kivanç Tatlitug. Ngjashmëri e frikshme! [VIDEO]

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Zayn Malik dhe Kivanç Tatlitug. Ngjashmëri e frikshme! [VIDEO]

Publikuar më: 21:46 20-04-2018

Zayn Malik është kthyer në një ndër emrat më të lakuar në median rozë dhe kjo pas ndarjes me yllin boteror, Gigi Hadid. Zayn njihet si ndër meshkujt më seksi të skenës ndërkombëtare, por edhe aktori turk, Kivanç Tatlitug nuk ngelet mbrapa. Ai është një ndër aktoret me seksi, më të paguar turq dhe te shumte jane ndjekësit e tij. Njihet ndryshe për shqiptarët si “Behluli” ndërkohë ‘bota’ e quan ndryshe si “Brad Pitt i Turqisë”. Këtë herë në emisioni Fun Day me moderatore Fatma Methasani ka gjetur ‘sozitë’ e dy meshkujve seksi, Zayn dhe Kivanç, të cilët mund t’i shihni në minutën 14:00 në videon e mëposhtme./intv.al/

 

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00077700614929199
    array(1) { ["section"]=> string(95) "copy-paste-njihuni-me-sozite-e-zayn-malik-dhe-kivanc-tatlitug-ngjashmeri-e-frikshme-video-55914" }