INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Soni Malaj dhe Kejvinës së “Xing”, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Copy-Paste/ Njihuni me sozitë e Soni Malaj dhe Kejvinës së “Xing”, ngjashmëri e frikshme [VIDEO]

Publikuar më: 19:58 13-11-2017

Ngjashmëri e frikshme mes VIPave shqiptare dhe Soni Malaj e Kejvinës se “Xing”, njihuni me sozitë e tyre...

Soni Malaj është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend ndërsa Kejvina Kthella është një ndër emrat më të rinj të ekranit ku sapo u bë pjesë e emisionit të Mamaqit ajo u përfol shumë për veshjet ekstravagante por këtë herë ato janë bërë pjesë e insertit “Copy&Paste” pasi dy vajza të njohura shqiptare shihet të jenë si binjake me to, shkruan intv.al. Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani ka zbuluar “binjaket” e Soni Malaj dhe Kejvinës, ato janë 2 vajza shumë të njohura dhe të dashura për publikun shqiptar. Mund t’i shihni në minutën 16:47 në videon e mëposhtme./intv.al/

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012009143829346
    array(1) { ["section"]=> string(90) "copy-paste-njihuni-me-sozite-e-soni-malaj-dhe-kejvines-se-xing-ngjashmeri-e-frikshme-41832" }