radio TV

 


Vasili :LSI do votojë kundër ligjeve që do shqyrtohen të enjten në Kuvend

26 Sep 2017

Vasili :LSI do votojë kundër ligjeve që do shqyrtohen të enjten në Kuvend

Kryetari i grupit parlamentar të LSI, Petrit Vasili, pas mbledhjes se grupit parlamentar deklaroi publikisht votën kundër, të...

Ethet e zgjedhjeve në Maqedoni. LSDM dhe VMRO joshin votuesit shqiptarë [VIDEO]

26 Sep 2017

Ethet e zgjedhjeve në Maqedoni. LSDM dhe VMRO joshin votuesit shqiptarë [VIDEO]

Ethet e garës politike për zgjedhjet lokale të 15 tetorit kanë filluar të ndihennë Maqedoni. Partitë kryesore maqedonase...

Vizita në Gjermani. Meta fton investitorët gjermanë të vijnë në Shqipëri

26 Sep 2017

Vizita në Gjermani. Meta fton investitorët gjermanë të vijnë në Shqipëri

Presidenti Ilir Meta zhvilloi një vizitë zyrtare në Gjermani, i ftuar nga homologu i tij. Kjo vizitë përkon...

Mbetjet. Komisioni voton pro dekretit të ish-presidentit Nishani

26 Sep 2017

Mbetjet. Komisioni voton pro dekretit të ish-presidentit Nishani

Komisioni i Veprimtarisë Prodhuese votoi pro Dekretit të Ish Presidentit Bujar Nishani, i cili riktheu për rishqyrtim ligjin...

INNEWS Read More


EVERYTHING ABOUT CELEBRITIES
Këngëtarja shqiptare poston foton pa make up,  por i habit të gjithë [FOTO]

26 Sep 2017

Këngëtarja shqiptare poston foton pa make up, por i habit të gjithë [FOTO]

Emri i saj shpesh është lakuar për linjat seksi dhe fotot provokuese.

Ja çfarë bën Xhensila pasi kthehet nga muaji i mjaltit [VIDEO]

26 Sep 2017

Ja çfarë bën Xhensila pasi kthehet nga muaji i mjaltit [VIDEO]

Pas ditëve intensive të dasmës, Xhensila dhe Besi u nisën në muajin e mjaltit.

5 muajshe shtatzënë, Kylie Jenner tregon  barkun dhe zbulon  gjininë e fëmijës [FOTO]

26 Sep 2017

5 muajshe shtatzënë, Kylie Jenner tregon barkun dhe zbulon gjininë e fëmijës [FOTO]

Klani Kardashian gjithnjë ka qenë në qendër të vëmëndjes, por këtë herë është e vogla e familjes kryefjala...

Pas komentueses, edhe ky vip i kundërvihet  Rudina Magjistarit: Linda, vështirë  të të kuptojnë ata me horizont të limituar [FOTO]

26 Sep 2017

Pas komentueses, edhe ky vip i kundërvihet Rudina Magjistarit: Linda, vështirë të të kuptojnë ata me horizont të limituar [FOTO]

E ftuara e radhës në emisonin e Rudina Magjistarit bëri mjaft zhurmë në mdia.

Read More


EVERYTHING YOU NEED TO KNOW
Keni probleme me rënien e flokëve? Konsumoni këto ushqime

26 Sep 2017

Keni probleme me rënien e flokëve? Konsumoni këto ushqime

Rënia e flokëve është një tmerr i vërtetë, në këtë artikull do të zbuloni mënyrën më të mirë...

Njerëzit e martuar nuk duhet ta bëjnë kurrë këtë gjë. Kujdes!

26 Sep 2017

Njerëzit e martuar nuk duhet ta bëjnë kurrë këtë gjë. Kujdes!

Një kërkim i ri shkencor ka dalë në përfundimin se të shkoni për të fjetur të inatosur do...

Këto janë 3 gjërat që mendon ish-i për ju. Shumë interesante!

26 Sep 2017

Këto janë 3 gjërat që mendon ish-i për ju. Shumë interesante!

Sapo ndahet një çift, secili në mendjen e vet mendon gjëra të ndryshme.

Tërhiqeni seksualisht nga miku  juaj? Bëni këto 3 gjëra sa më shpejt!

26 Sep 2017

Tërhiqeni seksualisht nga miku juaj? Bëni këto 3 gjëra sa më shpejt!

Kjo është një temë e cila i prek njerëzit kudo në botë.

Read More

Please enter the email address associated with your User account. Your username will be emailed to the email address on file.