INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Çmimet Emmy 2017: Si u shfaqën yjet në tapetin e kuq [FOTO]

Çmimet Emmy 2017: Si u shfaqën yjet në tapetin e kuq [FOTO]

Publikuar më: 09:09 18-09-2017

Eventi i 69-të i Çmimeve Emmy, u mbajt mbrëmjen e djeshme në Los Anxhelos.
Ndërkohë që serialet Big Little Lies dhe The Handmade's Tale ishin fitueset e mbëmjes, në tapetin e kuq kishte plot veshje që meritonin të "fitonin" gjithashtu. ne kemi përzgjedhur veshjet më të spikatura dhe plot hijeshi.

03.jpg

1.jpg

04.jpg

02.jpg

05.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00448894500732
    array(1) { ["section"]=> string(62) "cmimet-emmy-2017-si-u-shfaqen-yjet-ne-tapetin-e-kuq-foto-36970" }