INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Çmendet'' moti! Merrni masat, ja çfarë do të ndodhë nesër! [FOTO]

''Çmendet'' moti! Merrni masat, ja çfarë do të ndodhë nesër! [FOTO]

Publikuar më: 17:58 11-07-2018

Gjatë gjithë ditës, zonat Jugore dhe Qendrore vijojnë në kushtet e kthjellimeve ndërsa vranësira kalimtare do të ketë në Veri dhe Verilindje të vendit. Pjesa e dytë e ditës mbetet e kthjellët në Ultësirën Perëndimore ndërsa vranësirat shpeshtohen në zonat malore duke sjellë shira të izoluara në ekstremet Veri- Verilindje të vendit.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten me 1-2°C në mëngjes dhe mesditë duke bërë që ekstremet termike të luhaten nga 14 në 35°C.

Era do vijojë të fryjë e lehtë, me shpejtësi 20 km/h nga drejtimi Perëndimor duke bërë që në det të vijojë dallgëzimi i ulët.

temr.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092179775238037
    array(1) { ["section"]=> string(59) "cmendet-moti-merrni-masat-ja-cfare-do-te-ndodhe-neser-64704" }