INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Class dhe seksi!’ Rikthehet fuqishëm Trejsi Sejdini! Vjen ndryshe dhe HOT si kurrë më parë [FOTO]

‘Class dhe seksi!’ Rikthehet fuqishëm Trejsi Sejdini! Vjen ndryshe dhe HOT si kurrë më parë [FOTO]

Publikuar më: 21:55 09-07-2018

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më seksi dhe më të komentuara në vend. Për një kohë të shkurter Trejsi vendosi të mos ishte më pjesë e titujve kryesore në median rozë shqiptare. Por këtë herë Trejsi është rikthyer fuqishëm dhe zgjodhi të ndajë me emisionin “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani një pjesë të photoshoting mjaft tërheqës që ka bërë, ndërkohë i shohim edhe në fotot më poshtë.

2cc3c24d-bf09-4485-bdf5-f58c43941b12.jpg

90731db6-2245-4814-9bb4-38fb8fd87093.jpg

f6730aad-6701-4206-a3b9-2f6bb75eb3cc.jpg

16e789c7-d4ad-4688-9a18-7a733bcf6153.jpg

Sheshxhirimi është Milos në Greqi. Fotot janë me motive të ndryshme, plot ngjyra dhe nuk kishte si të mos bëheshin edhe fotot me kurorën e “Miss Universe”, pasi fituesja e më të bukurës shqiptare për vitin 2018 u zgjodh Trejsi dhe më të drejt, flasin vetë fotot.

de4d44aa-e142-4b8a-a47c-43c583abc0a7.jpg

f70efe8c-a739-48a9-b965-df34a1d9a139.jpg

36041205_221553931819445_7425281586087591936_n.jpg

36148506_449902205520915_1635229315287220224_n.jpg

Por mund të shohim edhe dy video të xhiruar sërish në Milos, ku miss-i shqiptar duket mjaft HOT dhe mjaft CLASS. Ndërkohë Trejsi ndodhet në Paris për të vazhduar me projketet e reja./intv.al/

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069820880889893
    array(1) { ["section"]=> string(98) "class-dhe-seksi-rikthehet-fuqishem-trejsi-sejdini-vjen-ndryshe-dhe-hot-si-kurre-me-pare-foto-64423" }