INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Cila është

Cila është "gangsterja" e Aurela Gaçes? [FOTO]

Publikuar më: 14:56 12-10-2017

Aurela Gaçe njihet për karakterin e saj energjik dhe të fortë, por kujt i ngjan për këtë?
Nëse i ati është një burrë i qetë, pak i rezervuar ndaj ndryshimeve, që i pëlqen të merret me punët e tij dhe të krijojë gjithfarë gjërash, siç tha Aurela te Xing me Ermalin, e ëma është gruaja e veprimit, që guxon dhe e thotë në çdo rast me zë të lartë mendimin e saj.
‘Gangsterja” e parë e familjes ka qenë nëna e këngëtares së njohur shqiptare dhe pastaj ka ardhur e bija. Fotot e mëposhme vërtetojnë që ato janë shumë të ngjashme si në pamje ashtu edhe përsa i përket energjisë dhe ekspresivitetit.

rwr.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010178089141846
    array(1) { ["section"]=> string(48) "cila-eshte-gangesterja-e-aurela-gaces-foto-38785" }