INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çifti i këngëtarëve shqiptarë grinden LIVE në emision për arsyen që na ndodh të gjithëve: ''Çfarë fitoi se e tha...'' [FOTO]

Çifti i këngëtarëve shqiptarë grinden LIVE në emision për arsyen që na ndodh të gjithëve: ''Çfarë fitoi se e tha...'' [FOTO]

Publikuar më: 18:31 06-07-2018

Silva Gunbardhi dhe reperi shqiptar Dafi Derti, janë ndër çiftet më të dashura të showbizzit shqiptar. Ata mund të konsiderohen ndër çiftet e veçanta që janë partner në jetë dhe në punë, pasi në shumicën e rasteve vendosin të sjellin bashkëpunime muzikore.

Mirëpo si të gjitha çiftet që grricen ndonjëherë me njëri-tjetrin, Dafi dhe Silva nuk bën aspak përjashtim. Të ftuar në emisionin “Rudina” në televizionin “Klan”, Silva rrëfeu se pesë minuta përpara emisionit, ata kishin debatuar.

“Pesë minuta përpara emisionit, më tha se nuk i pëlqente modeli i flokëve. Cfarë fitoi se ma tha? Unë vendosa t’i bëja flokët gërshet sot” – tregoi Silva.

Ndërsa Dafi, për të mbrojtur veten tha se e ka shumë të vështirë të shtiret dhe në momentin që nuk i pëlqen diçka e shpreh menjëherë. Këngëtarja Silva Gunbardhi tregoi se i është përkushtuar rritjes së shëndetshme të vogëlushit të saj, e për këtë arsye ka lënë pas dore kujdesin ndaj vetes.

duf.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029520988464355
    array(1) { ["section"]=> string(120) "cifti-i-kengetareve-shqiptare-grinden-live-ne-emision-per-arsyen-qe-na-ndodh-te-gjitheve-cfare-fitoi-se-e-tha-foto-64078" }