INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Champions, zbulohen çiftet gjysmëfinaliste [FOTO]

Champions, zbulohen çiftet gjysmëfinaliste [FOTO]

Publikuar më: 13:33 13-04-2018

Bayern Munich përball Real Madrid dhe Liverpoo kundër Romës.

Janë këto dy çiftet që janë përcaktuar ditën e sotme në shortin e Champion Ligue për fazën gjysmë finale.

Mësohet se ndeshja e parë do luhet në 24 prill dhe finalja do jetë në 26 maj në Kiev.

Semifinals_CL.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0048248767852783
    array(1) { ["section"]=> string(52) "champions-zbulohen-ciftet-gjysmefinaliste-foto-55116" }