INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po thurin Justin Bieber dhe modelet e Victoria's Secret së bashku? [FOTO/VIDEO]

Çfarë po thurin Justin Bieber dhe modelet e Victoria's Secret së bashku? [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 13:03 07-06-2017

Kjo duket interesante...

 Justin Bieber postoi në mënyrë misterioze në Twitter, emrat e disa prej ëngjëjve të VS. Mesa duke tai dhe gjashtë bukuroshet janë bashkuar për një klip të këngës së tij më të fundit “2U”.

 

gdsds.png

Nga e kuptuam këtë?

gdsds_-_Copy.png

Biber lajmëroi sërish në Twitter se do të publikojë këngën e re në bashkëpunim me David Guetta më 9 qershor. Ndërkohë, modelja Elsa Hosk, na dha një referencë të mirë duke postuar një video të shkurtër (pa zë) teksa këndonte singëlin e Bieber, me nënshkrim: “Kështu pra, @justinbieber po hamendëson nëse mund të kuptoni tekstin…”

 Pra, na ngelet vetëm pubilikimi i videos së plotë, që mesa duket, ka për të qënë shumë seksi!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0057609081268311
    array(1) { ["section"]=> string(88) "cfare-po-thurin-justin-bieber-dhe-modelet-e-victoria-s-secret-se-bashku-foto-video-29614" }