INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh midis dy artistëve shqiptarë? Zaimina Vasjari sapo na tregoi lajmin e madh në lidhje me Flori Mumajesin

Çfarë po ndodh midis dy artistëve shqiptarë? Zaimina Vasjari sapo na tregoi lajmin e madh në lidhje me Flori Mumajesin

Publikuar më: 22:41 07-02-2019

Zaimina Vasjari ka bërë së fundmi në “Instagram-in” e saj lojën me pyetje-përgjigje me fansat.

Një pyetje ishte edhe: “Kur don me na pru ni kong t re si ‘Po ta dija unë’.

Përgjigja e këngëtares nuk ka munguar: “Për këtë duhet të pyesim Flori Mumajesin” dhe disa emoji me të qeshura.

Mesa duket dy artistët kanë rrugës një bashkëpunim dhe ne jemi mjaft të emocionuar.

 WhatsApp_Image_2019-02-07_at_21.32.12.jpeg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.007929801940918
    array(1) { ["section"]=> string(123) "cfare-po-ndodh-midis-dy-artisteve-shqiptare-zaimina-vasjari-sapo-na-tregoi-lajmin-e-madh-ne-lidhje-me-flori-mumajesin-86437" }