INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh mes The Weeknd dhe Selena Gomez? Këngëtarja takohet me Justin Bieber [FOTO]

Çfarë po ndodh mes The Weeknd dhe Selena Gomez? Këngëtarja takohet me Justin Bieber [FOTO]

Publikuar më: 14:45 26-10-2017

Ata të dy ishin dhe vazhdojnë të jenë ndër çiftet më të komentuar në showbizz.

Fansat kanë shpresuar deri në fund në bashkimin e Selena Gomez dhe Justin Bieber, por këngëtarja tashmë ka nisur një lidhje me The Weeknd. Megjithatë duket se kjo lidhje nuk e pengon aspak atë të takohet me ish të dashurin, Bieber.

Ata të dy janë takuar sërish. Madje ky takim ka qenë kryefjala e lajmeve të djeshme botërore.

Ndërkohë që The Weeknd ka qenë në koncert, Selena ka futur në shtëpi Justin. Kanë qenë paparazët ata që kanë fotografuar këngëtarin të shkojë drejt shtëpisë së Selenës vetëm pak minuta pasi kishte mbërritur kjo e fundit.

51643-640-0-59f0cd5dbcabe.png

51642-640-0-59f0cd5dbc023.png

Kjo ka tingëllluar si rrezik për The Weeknd derisa një burim pranë tyre ka sqaruar se Justin ka shkuar në shtëpinë e saj vetëm sepse ka qenë i shqetësuar për të pasi kjo e fundit i është nënshtruar së fundmi një transplanti në veshkë. Madje burimi në fjalë tregon se The Weeknd është në dijeni të kësaj vizite dhe është dakod që ata të ruajnë marrëdhënien shoqërore. 

51644-640-0-59f0cd5dbd4e6.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026640892028809
    array(1) { ["section"]=> string(93) "cfare-po-ndodh-mes-the-weeknd-dhe-selena-gomez-kengetarja-takohet-me-justin-bieber-foto-40086" }