INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh me fenomenin e Facebook-ut? Linda Morina e lyer me gjak... Ç’i ka ndodhur këngëtares?[FOTO]

Çfarë po ndodh me fenomenin e Facebook-ut? Linda Morina e lyer me gjak... Ç’i ka ndodhur këngëtares?[FOTO]

Publikuar më: 11:44 12-07-2018

Linda Morina është një personazh shumë i njohur në Shqipëri dhe shkak për këtë janë bërë postimet e saj të çuditshme në rrjetet sociale, veçanërisht në facebook.

Ditën e sotme, ajo ka tmerruar fansat kur në faqen e saj në Facebook ka publikuar një foto me një letër të lyer me gjak që e mbante në hundë.

Mirëpo siç duket, kjo ka qenë një ironi e këngëtares, e cila e ndikuar nga ndeshjet e Botërorit, në përshkrimin e fotos ka shkruar:

"Gjakderdhje, po vdes Franca."

linda_me_gjak_nga_hundet.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0092039108276367
    array(1) { ["section"]=> string(106) "cfare-po-ndodh-me-fenomenin-e-facebook-ut-linda-morina-e-lyer-me-gjak-c-i-ka-ndodhur-kengetares-foto-64777" }