INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi? ENCA acarohet keq fare, shpërthen me fjalë të pista kundër djemve shqiptarë: Ishte një çun babi rrot k*** [FOTO]

Çfarë ndodhi? ENCA acarohet keq fare, shpërthen me fjalë të pista kundër djemve shqiptarë: Ishte një çun babi rrot k*** [FOTO]

Publikuar më: 17:51 07-05-2018

Kush e mërziti Encën? 

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare e më të suksesshme gjithashtu. Fama e saj ka shkuar deri në lindjen e mesme ku numëron shumë fansa, të cilët shpesh herë përdorin “google translate” për t’i bërë ndonjë kompliment në shqip. Jo më kot Enca numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram, ku i mban fansat të përditësuar me fotot e saj më të fundit. Mirëpo së fundmi ajo ka shpërthyer në të shara kundër gjithë djemve shqiptar. Ajo ka bërë një postim në Instastory, ku ka shkruar:

“Ishte një çun babi rrotk*ri që i shkonte një goce nga mbrapa për muaaaaaj të tërë…por kjo goca nuk ja vari kurrë.. dhe ky çuni tha që ajo është lezbike. #CunatShqiptar #CuniBabit #Kardit”, ka përfunduar ajo.

babi.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0023281574249268
    array(1) { ["section"]=> string(124) "cfare-ndodhi-enca-acarohet-keq-fare-shperthen-me-fjale-te-pista-kunder-djemve-shqiptare-ishte-nje-cun-babi-rrot-k-foto-57585" }