INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ka ndodhur?! Reperi juaj i preferuar ''zhduket'' nga rrjetet sociale! [FOTO]

Çfarë ka ndodhur?! Reperi juaj i preferuar ''zhduket'' nga rrjetet sociale! [FOTO]

Publikuar më: 14:54 07-10-2018

Përdoruesit e rrjeteve sociale shtohen çdo ditë e më shumë, por këtë gjë nuk e bën një ndër reperat më të mirë në botë. Bëhet fjalë për Kanye Ëest i cili është “zhdukur” tërësisht duke mbyllur llogarinë e tij në Twitter dhe Instagram.

Fansat vunë re të shtunën pasdite se reperi 41-vjeçar fshiu llogaritë e tij në Instagram e Tëitter pa asnjë paralajmërim ose njoftim. Kanye mori shumë reagime gjatë javës së kaluar në internet pasi shprehu mbështetje për Presidentin Amerikan, Donald Trump. Kjo nuk është hera e parë që reperi bëri një gjë të tillë, megjithatë shpresojmë që shumë shpejtë do të rikthehet.

nyes.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0076310634613037
    array(1) { ["section"]=> string(79) "cfare-ka-ndodhur-reperi-juaj-i-preferuar-zhduket-nga-rrjetet-sociale-foto-74378" }