INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ka ndodhur me Kivanç Tatlitug! Nuk do t’a njihni më pas transformimit të frikshëm [FOTO]

Çfarë ka ndodhur me Kivanç Tatlitug! Nuk do t’a njihni më pas transformimit të frikshëm [FOTO]

Publikuar më: 12:18 05-10-2018

Kivanç Tatlitug është padyshim një prej aktorëve më të mirë turq dhe një prej të preferuarve dhe për publikun shqiptar. 

Ai konsiderohet si një prej aktorëve më të talentuar dhe të përkushtuar ndaj punës së tij, sa për muaj me rradhë ai studion dhe përgatit personazhet e tij për t’iu përshtatur sa më mirë.

Dhe së fundmi aktori i ka habitur të gjithë me transformimin e tij drastik për filmin më të ri “Organize Işler 2” (Punë të Organizuara 2).

Tatlitug do të luajë rolin e një vagabondi me pseudonimin “Saruhan biondi”.

Filmi do të shfaqet në kinema duke filluar nga 4 janari 2019.

Lajmin për datën e premierës e dha vetë aktori me anë të një postimi në rrjetet sociale.

 kivanciii.png

kivanci1.png

kivanci2.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0069358348846436
    array(1) { ["section"]=> string(97) "cfare-ka-ndodhur-me-kivanc-tatlitug-nuk-do-t-a-njihni-me-pas-transformimit-te-frikshem-foto-74182" }