INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë i bashkoi Encën dhe Kylie Jenner? [FOTO]

Çfarë i bashkoi Encën dhe Kylie Jenner? [FOTO]

Publikuar më: 15:44 25-10-2017

Njëra me seksi se tjetra...

E vogla e familjes së famshme Kardashian-Jenner, Kylie gjithmonë ka dalluar për stilin e saj në veshje apo edhe në stilin e jetesës. Gjithmonë seksi dhe e kuruar në maksimum me dukjen e saj. Por edhe në kemi “Kylie”-n shqiptar, Encën. “Mbreterësha e Instagramit”, Enca është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend por edhe Enca njihet për veshjet e përzgjedhura në klipe apo edhe në evente të ndryshme. Këtë herë duket se këngëtarja shqiptare ka bërë “xing” me Kylie Jenner, shkruan intv.al. Enca së fundmi ka festuar ditëlindjen e saj dhe në festën e madhe ajo ishte veshur me një fustan silk ku përveçse shkëlqeu duhet të themi se atë fustan ia kemi parë edhe Kylie-t veshur pak kohë më parë./intv.al/ 

rtyj_in.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024929046630859
    array(1) { ["section"]=> string(49) "cfare-i-bashkoi-encen-dhe-kylie-jenner-foto-39994" }