INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë e solli marrëdhënien armiqësore të dy këngëtareve shqiptare? [FOTO]

Çfarë e solli marrëdhënien armiqësore të dy këngëtareve shqiptare? [FOTO]

Publikuar më: 13:20 15-11-2017

Marrëdhënia e tyre është krahasuar me të të një ‘Lufte të ftohtë”.

Nuk e dimë ende se çfarë e ka sjellë këtë armiqësi mes dy këngëtareve shqiptare, por dimë që të dyja janë në momentet më të mira të karrierës së tyre muzikore. Flitet se arsyeja e kësaj armiqësie është fakti se në fillimet e saj Dua Lipa i ka kërkuar ndihmë Rita Orës e cila ka mohuar t’ia japë. Ndërkohë që sot Dua është kthyer në një nga emrat më të suksesshëm ndërkombëtar, është ajo që nuk do të ketë fare kontakte me Ritën. Ndoshta kjo e shpejgon edhe faktin pse Dua nuk do të jetë pjesë e duetit që do të ndodhë mes dy këngëtareve të tjera shqiptare, Rita Ora dhe Bebe Rexha.

ba768e68094277073067f980d5d77716_L-650x358.jpg

Si duket vajzat kanë vendosur të mbeten armike të përbetuara të njëra-tjetrës, megjithatë fansat shqiptarë ende presin për një pajtim mes tyre, pse jo edhe një bashkëpunim. 

dua-rita.jpeg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0038349628448486
    array(1) { ["section"]=> string(76) "cfare-e-solli-marredhenien-armiqesore-te-dy-kengetareve-shqiptare-foto-42022" }