INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë e bëri Capital T-në të fshinte nga YouTube hitin e tij të fundit?! [FOTO]

Çfarë e bëri Capital T-në të fshinte nga YouTube hitin e tij të fundit?! [FOTO]

Publikuar më: 20:12 31-10-2017

Capital T është një ndër reperat më të mirë shqiptarë dhe e themi me bindje të plotë që çdo këngë e tij është shndërruar në hit. Së fundmi Kapo ka paralajmëruar një “mixtape” me 15 këngë të cilën ka vendosur ta quajë “Winter is here” dhe këto këngë mund të dëgjohen në platformat: Spotify, Deezer, iTunes, Music dhe Google Play.
Mirë para pak ditësh ai publikoi një këngë në versionin audio të quajtur “Gucci”, por tashmë është fshirë nga profili i tij zyrtar në YouTube. Arsyeja nuk dihet ende por aludohet se ka të bëjë me projektin e fundit të Gjikos “Papuqe Guçi”.
Pasi Gjiko paralajmëroi këngën “Papuqe Gucci”, ishte Capital T ai që lansoi projektin në version audio në YouTube, që është parë nga fansat si tentim për të minimizuar projektin e ri të Gjikos.

guqis.jpg

 

guqi.jpg

Megjithatë a mund të jetë ”Papuqe Gucci” që Capital T të ketë bërë këtë veprim me projektin e tij pothuajse me titull të ngjashëm, mbetet të shihet!

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0010499954223633
    array(1) { ["section"]=> string(81) "cfare-e-beri-capital-t-ne-te-fshinte-nga-youtube-hitin-e-tij-te-fundit-foto-40574" }