INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
“Çfarë dreqin...”? Fansat e Ririt janë të tërbuar pas komentit që Chris Brown i bëri asaj! [FOTO]

“Çfarë dreqin...”? Fansat e Ririt janë të tërbuar pas komentit që Chris Brown i bëri asaj! [FOTO]

Publikuar më: 16:45 08-08-2017

Fansat e Rihanna janë tërbuar kur ishi i saj Chris Brown i ka lënë një koment bukuroshes nga Barbadosi në faqen e sa në Instagram dje.

Ylli i muzikës RnB, i cili e sulmoi brutalisht këngëtaren 29 vjeçare në vitin 2009 postoi emojin e dy syve që shikonin me kureshtje foton. Nuk duhet shumë imagjinatë për të kuptuar që bëhej fjalë për një foto përvëluese të këngëtares e cila kishte veshur një kostum që i nxirrte në pah të gjithë format e saj të lakmueshme. Brown duket se pëlqeu shumë atë që pa dhe kështu ia “luajti syrin” ish të dashurës së tij. Kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak fansave të cilët i janë kthyer me lloj lloj komentesh, nga “WTF” deri tek “qëndroji larg asaj”. Edhe nëse Rihanna harron, fansat jo!

rihan1.jpg

rihan2.jpg

browncomss.jpg

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00459003448486
    array(1) { ["section"]=> string(94) "cfare-dreqin-fansat-e-ririt-jane-te-terbuar-pas-komentit-qe-chris-brown-i-beri-asaj-foto-34165" }