INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T zbulon projektin më të fundit? Do të vijë kaq ndryshe me një... [FOTO]

Capital T zbulon projektin më të fundit? Do të vijë kaq ndryshe me një... [FOTO]

Publikuar më: 12:06 12-09-2018

Ai konsiderohet si një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë me shumë hite të cilat i dëgjojmë papushim për muaj të tërë. 

Kryesisht Capital T e kemi parë me këngë rep dhe duket se ai nuk ka patur ndërmend të devijojë ndonjëherë nga ky zhanër.

Por mesa duket së fundmi ai po e konsideron opsionin që të vijë ndryshe.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai ka treguar se një fanse i ka kërkuar që ai të vijë me një baladë.

Kërkesën e fanses ai ka vendosur ta ndajë me të gjithë ndjekësit e tij duke i pyetur nëse dhe ata do t’a donin një gjë të tillë apo jo.

capitalt.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097770690917969
    array(1) { ["section"]=> string(80) "capital-t-zbulon-projektin-me-te-fundit-do-te-vije-kaq-ndryshe-me-nje-foto-71413" }