INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T i bën Diss Noizyt dhe Ledrit? Shikoni çfarë shkruan [FOTO]

Capital T i bën Diss Noizyt dhe Ledrit? Shikoni çfarë shkruan [FOTO]

Publikuar më: 10:47 04-12-2017

Capital T po synon të bëjë diferencën mes reperave shqiptarë dhe janë disa detaje që e vërtetojnë këtë.

Pasi  Gjiko publikoi këngën ‘Papuqçe Gucci’, Capital T e fshiu menjëherë nga youtube këngën e tij me titull ‘Gucci’ të cilën e kishte publikuar para Gjikos. Si duket atij nuk i pëlqen as bashkëpunimi i publikuar së fundmi mes Noizyt dhe Ledrit të cilët dikur e konsideronin njëri-tjetrin armiq. Ajo që Capital T bën në postimin e fundit, përkon me bashkëpunimin e dy reperave të mësipërm. “Dimër i ftohtë. Edhe maca e miu po flejnë bashkë sivjet”, shkruan Trimi duke e lënë sërish në dyshim atë që ka dashur të thotë. Kujtojmë që reperi kosovar verën e kaluar ishte ndër më të klikuarit ku me këngën ‘Hatixhe’ numëroi plot 2-0 milionë klikme.

24337264_1577737685653515_1663416899_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0031290054321289
    array(1) { ["section"]=> string(71) "capital-t-i-ben-diss-noizyt-dhe-ledrit-shikoni-cfare-shkruan-foto-43849" }