INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Camila Cabello dhe këngëtarja shqiptare ‘’pushtojnë’’ klasifikimin në YouTube [FOTO]

Camila Cabello dhe këngëtarja shqiptare ‘’pushtojnë’’ klasifikimin në YouTube [FOTO]

Publikuar më: 17:48 25-10-2017

Këto janë dy këngët më të preferuara në trend në YouTube...

Camila Cabelo u bë e njohur si një ndër vajzat e grupit “Fifth Harmony” në X Factor, por që tani ka nisur një karrierë solistike edhe menjëhere pas publikimit të videoklipit te saj të fundit të këngës “Havana” kanë “shpërthyer” klikimet dhe klipi ka arritur deri më 9milion klikime në 24 orë. Por ajo që bëri përshtypje ishte se ajo qendron në vendin e 2 në Trending në YouTube  por një këngëtare tjetër që po “pushton” klasifikimin me videoklipin e saj të ri është Bebe Rexha. Ajo ka arritur shifrën afër 4milion klikimeve dhe është në vendin e 18 në Trending. Por klasifikimi ndryshon dhe pak më parë Camila ishte në vendin e 1 ndërsa Bebe në vendin e 15 në YouTube Trending./intv.al/    

in_sdfgh.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012221336364746
    array(1) { ["section"]=> string(84) "camila-cabello-dhe-kengetarja-shqiptare-pushtojne-klasifikimin-ne-youtube-foto-40006" }