INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
''Ç’a fati kom që të kom komshie''! Nëse keni fiksim komshien, atëherë ngacmojeni me këngën e re të ''West Side Family'', është ''nona'' fare! [VIDEO]

''Ç’a fati kom që të kom komshie''! Nëse keni fiksim komshien, atëherë ngacmojeni me këngën e re të ''West Side Family'', është ''nona'' fare! [VIDEO]

Publikuar më: 18:12 07-05-2018

E gjetëm refrenin e verës!

Ka qenë grupi ynë i preferuar, por vdekja e Dr.Florit na pikëlloi të gjithëve. Pavarësisht dhimbjes së madhe, dy nga pjesëtarët e grupit legjendar, Landi dhe Miri kanë vendosur të rikthehen sërish, duke iu dhuruar hite publikut shqiptar që i do shumë.

Pasi sollën hitin “Beso”, Landi dhe Miri kanë sjellë projektin e tij më të ri “Komshie”. Teksti është sa i bukur aq edhe shumë gallatë, ndërkohë që muzika është shumë e kërcyeshme, e denjë për t’u bërë hiti i verës.

Urime çuna!

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0026311874389648
    array(1) { ["section"]=> string(119) "c-a-fati-kom-qe-te-kom-komshie-nese-keni-fiksim-komshien-atehere-ngacmojeni-me-kengen-e-re-te-west-side-family-es-57589" }