INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Buffon merr ofertë nga gjigandët argjentinas

Buffon merr ofertë nga gjigandët argjentinas

Publikuar më: 13:41 16-04-2018

Gianluigi Buffon pavarësisht se është një hap larg pensionit ka marr një ofertë nga gjigantët argjentinas.

Boca Juniors kërkon të marr në skuadrë legjendën italiane që në këtë mënyrë të fitoj dhe titullin Copa Libertadores.

Megjithatë ende nuk dihet nëse do pranohet si ofertë nga Buffon pasi edhe mund të tërhiqet nga futbolli në fund të këtij sezoni.


download.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0071220397949219
    array(1) { ["section"]=> string(50) "buffon-merr-oferte-nga-gjigandet-argjentinas-55392" }