INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
BRUSKO

BRUSKO

Publikuar më: 18:23 29-09-2017


Çfarë ndodh kur zbulon se dashuria e jetës tënde, nuk është ajo çfarë mendoje? Një natë para martesës, Melina bënë diçka që nuk e kishte bërë kurrë. Por çdo veprim ka një çmin për të paguar. Kur ajo zbulon se ortaku i ri i bizesit të bashkëshortit të saj është burri që do ta harrojë, bota fillon të përmbyset. një familje nga kreta dhe një familje nga qipro, moderne por me tradita të forta, pas një lufte 10 vjeçare arrin një marrveshje. Sekreti i melinës është vetëm maja e icebergut që mund të shkatrrojë çdo gjë. në fund të ditës çfarë është më e rëndësishme, ndjenja apo biznesi? Telenovela e parë që arrin të tejkalojë kufijtë e gadishullit ballkanik. 

Më shumë në këtë kategori: « Project Runway
IN AXHENDA »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0044708251953125
    array(1) { ["section"]=> string(12) "brusko-37806" }