INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Britney Spears zbulon të dashurin e saj muskuloz [FOTO]

Britney Spears zbulon të dashurin e saj muskuloz [FOTO]

Publikuar më: 21:09 12-01-2018

Të gjitha mediat janë në alarm.

Britney Spears është parë me unazë të diamantit në gisht dhe dorë për dore me Sam Asghari, gjë që nga dje kanë plasur thashethemet për një fejesë të tyre në Hawaii.

Thashethemet plasën, pasi të mërkurën në dorën e Britneyit u pa një unazë e re diamanti.

Tani ajo nuk ka munguar të dalë publikisht edhe me unazën, por edhe me të dashurin e saj muskuloz, që është vetëm 23-vjeçare, plot 13 vite më i ri se Britney.

auto_Britney_Spears_dhe_i_dashuri_i_saj_muskuloz11515787636.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0012578964233398
    array(1) { ["section"]=> string(59) "britney-spears-zbulon-te-dashurin-e-saj-muskuloz-foto-47387" }