INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bota e artit në zi! Ndahet nga jeta në moshë shumë të re aktori i njohur i komedisë! [FOTO]

Bota e artit në zi! Ndahet nga jeta në moshë shumë të re aktori i njohur i komedisë! [FOTO]

Publikuar më: 18:38 23-01-2019

Ende nuk është bërë i njohur shkaku i vdekjes së tij, por mediat e huaja bëjnë me dije se ai ishte me pushime në Meksikë në kohën kur ka ndërruar jetë. Barnett ishte një bashkë-krijues dhe një producent ekzekutiv i Fox sitcom “Rel”, i cili debutoi në shtator dhe luajti Lil Rel Hoëery si një infermiere e divorcuar duke u përpjekur për të rindërtuar jetën e tij.

Kolegët iu shprehën ngushëllime familjarëve suke thënë: “Kevin Barnett ishte një komedian dhe shkrimtar i pabesueshëm, duke kontribuar në Broad City, komunitetin stand-up dhe më gjerë”.

Shoku i ngushtë i aktorit, Sam Morril e quajti vdekjen e Barnett një “humbje dërrmuese”.

“Ne jemi thellësisht të pikëlluar për ndarjen nga jeta të mikur tonë Kevin Barnett,” – shkruan agjencia e tij UTA, në TWitter. “Ishte talent i jashtëzakonshëm dhe një person i mrekullueshëm.”

KEVIN.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0094530582427979
    array(1) { ["section"]=> string(93) "bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-ne-moshe-shume-te-re-aktori-i-njohur-i-komedise-foto-85212" }