INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bota e artit në zi! Ndahet nga jeta aktori i njohur, serialet e tij i keni parë të gjithë [FOTO]

Bota e artit në zi! Ndahet nga jeta aktori i njohur, serialet e tij i keni parë të gjithë [FOTO]

Publikuar më: 20:11 26-09-2018

Ai luajti një sërë rolesh në seriale të mëdha televizivë si “Sons of Anarchy”, “NYPD Blue” dhe “CSI: NY”. Bëhet fjalë për Paul John Vasquez i cili fatkeqësisht është ndarë nga jeta. Ai vdiq mëngjesin e së hënën nga një sulm në zemër në shtëpinë e babait të tij në San Jose. I ati e gjeti në gjendje të pavetëdijshme, menjëherë u thirr ambulanca, por nuk mundi të shpëtonte dhe u nda nga jeta në moshën 48-vjeçare.

john.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0088000297546387
    array(1) { ["section"]=> string(98) "bota-e-artit-ne-zi-ndahet-nga-jeta-aktori-i-njohur-serialet-e-tij-i-keni-pare-te-gjithe-foto-73113" }