INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
‘’Bonbon’’ arrin 500 milion klikime, shihni reagimin epik të Era Istrefit [FOTO]

‘’Bonbon’’ arrin 500 milion klikime, shihni reagimin epik të Era Istrefit [FOTO]

Publikuar më: 11:10 31-12-2017

“Bonbon” ishte “bileta” e këngëtares Era Istrefi që i siguroi vëmendjen e të gjithë mediave botërore. Me pas vijoi edhe me Redrum dhe “No I Love Yous” në bashkepunim me French Montana por me ‘’keqardhje’’ asnjë nga këto dy këngë nuk mundi të mposhtë suksesin e “Bonbon”. Kjo këngë së fundmi ka arritur mbi 500 milion shikime duke bërë të renditet ne 300 kenget më të klikuara në botë. Por reagimi i Erës është epik kur mëson se kënga e saj ka mbi gjysëm bilioni klikime.  

“Bonbon arriti gjysëm bilioni klikime sot. Tani edhe sikur të vdes, nuk do ma ndiejë por viti tjetër do jetë çmenduri” shkruan Era në postimin e saj./intv.al/

5e74e52d-fcdd-4f08-8a58-db8e56dc4968.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0025348663330078
    array(1) { ["section"]=> string(79) "bonbon-arrin-500-milion-klikime-shihni-reagimin-epik-te-era-istrefit-foto-46352" }