INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona Qereti bëhet pjesë e klasifikimit botëror dhe renditet para Rita Orës, por triumfuese është shqiptarja tjetër [FOTO]

Bleona Qereti bëhet pjesë e klasifikimit botëror dhe renditet para Rita Orës, por triumfuese është shqiptarja tjetër [FOTO]

Publikuar më: 16:52 16-05-2018

Bleona Qereti ka vetëm pak javë që ka publikuar këngën e saj më të re me titullin “Wicked Love”. Kenga eshte mjaft e kercyeshme dhe si duket kjo këngë u ka përlqyer edhe amerikanëve. Kjo ka bërë që Bleona të renditet në vendin e #30 në Billoboard Dance Club Songs.

Por e dini çfarë? Rita Ora renditet pas Qeretit në vendin e #34, ndërsa në vendin e #3 me “One kiss” në bashkëpunim me Calvin Harris, gjithashtu qëndron edhe në vendin e #8 me “IDGAF”. Epo, BRAVO vajzave!/intv.al/

bleoo.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078020095825195
    array(1) { ["section"]=> string(126) "bleona-qereti-behet-pjese-e-klasifikimit-boteror-dhe-renditet-para-rita-ores-por-triumfuese-eshte-shqiptarja-tjeter-foto-58557" }