INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bleona ‘fëlliqi’ kameramanin në emision: ‘Boll ma more gjoksin se le nam’, ai i zbulon THITHKËN para të gjithëve [FOTO]

Bleona ‘fëlliqi’ kameramanin në emision: ‘Boll ma more gjoksin se le nam’, ai i zbulon THITHKËN para të gjithëve [FOTO]

Publikuar më: 17:50 30-06-2018

Mbrëmjen e të premtes e ftuar në emisionin "Zonë e Lirë" të Arian Çanit ishte këngëtarja e famshme, Bleona Qereti. S’kishte si të mos shkaktonte tension në studio dhe pika më kulminante ishte kur tentoi të largohej. E gjitha ndodhi pasi dëshiroi të mos e kishte edhe aktorin e humorit Rezart Veleshnja, pasi nuk e mirëpriti imitimin e tij, duke bërë gallatë me proçesin e ngrirjes së vezëve që Bleona ka bërë.

Por një pjesë tjetër epike nga emisioni ishte edhe në momentin kur u nxeh keq me kameramanin. Kjo pasi ky i fundit e kapte plan nga gjoksi.

‘Ore, po kjo kamera, kush është ky. Boll ma more gjoksin se le nam", u shpreh Bleona, por në një moment nëse e shihni me kujdes, si ne të intv.al, do shihni se kameramani jo vetëm që ka kapur mjaft bukur në plan gjoksin por edhe i ka zbuluar thithkën, këngëtares. Duashur apo pa dashur ky moment u pa nga publiku besnik i Çanit./intv.al/

intv_in_focus.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0027749538421631
    array(1) { ["section"]=> string(112) "bleona-felliqi-kameramanin-ne-emision-boll-ma-more-gjoksin-se-le-nam-ai-i-zbulon-thithken-para-te-gjitheve-63342" }