INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Blacklist

Blacklist

Publikuar më: 18:18 29-09-2017


Krimineli më i kërkuar në botë, sapo është dorëzuar. Ai do të formojë një ortakëri të çuditshme. Çfarë ndodh kur i keqi kthehet kundër të këqnijve të tjerë? Kur duhet të kesh besim tek ai dhe kur jo?

Më shumë në këtë kategori: « IN STYLE
BRUSKO »

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00441908836365
    array(1) { ["section"]=> string(15) "blacklist-37802" }