INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Biznesi fut në sherr motrat Kardashian [FOTO]

Biznesi fut në sherr motrat Kardashian [FOTO]

Publikuar më: 17:24 25-11-2017

Motrat Kardashian, pasi u bënë të famshme me reality show-n  “KUWTK”  vendosën që famën e tyre ta përdornin edhe për të hapur biznes.

Kim dhe Kylie janë ato që kanë kanë nxjerrë në treg linjat e tyre të produkteve kozmetike . Kështu, pasi Kylie publikoi  ‘Kylie Cosmetic’s’, edhe Kim bëri të njëjtën gjë ku pas hedhjes në treg të parfumit “Crystal Gardenia’, fitoi plot 10 milionë dollarë që ditën e parë që doli në treg.  

Por sipas HollywoodLife, Kylie është ndjerë xheloze për suskesin e  motrës dhe  ka shprehur zhgënjimin e saj për faktin që Kim i ka prerë rrugën e suksesit pasi ajo kishte mjaft biznese dhe nuk kishte pse të krijonte edhe një të ngjashëm me Kylien. 

kim-kardashian-kylie-jenner-look-a-like-quiz-ftr.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029799938201904
    array(1) { ["section"]=> string(49) "biznesi-fut-ne-sherr-motrat-kardashian-foto-43033" }