INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION TECH MED+ SPORTS VIDEOS
Biletat janë në shitje. Rita Ora publikon datat e turneut europian për vitin 2018 [VIDEO]

Biletat janë në shitje. Rita Ora publikon datat e turneut europian për vitin 2018 [VIDEO]

Publikuar më: 20:31 04-11-2017

Pas rikthimit në muzikë, Rita Ora është më aktive se kurrë.

Këngëtarja sapo ka lançuar këngët e saj  të cilat menjëherë janë ngjitur në vendet e rëndësishme të klasifikimeve botërore.

Kështu, Rita ka paralajmëruar planet për vitin 2018. Ajo ka postuar në llogarinë e saj në Instagram njoftimin për shitjen e biletave për turneun e saj europian. Shitja e tyre ka nisur dhe kënëgtarja do të jetë e pranishme në disa prej qyteteve më të ëmdha të Europës si Londër, Paris, Munich, Hamburg, Kopenhagë etj...

>

radio TV

Të fundit

Kryesore

  LIKE Shqip Top 10

  poll
  Article Logic
  Execution time: 0.00461411476135
  array(1) { ["section"]=> string(92) "biletat-jane-ne-shitje-rita-ora-publikon-datat-e-turneut-europian-per-vitin-2018-video-40981" }