INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bieber shkoi me ish-partneren e tij Kourtney K, Scott Disick hakmerret në mënyrë spektakolare! [FOTO]

Bieber shkoi me ish-partneren e tij Kourtney K, Scott Disick hakmerret në mënyrë spektakolare! [FOTO]

Publikuar më: 10:17 29-05-2017

Ai "godet" ish të dashurën e Bieber dhe jo një vajzë dosido, por atë që zëvendësoi Selenan! 

Duket se nuk i vetëdeklaruari “i varur pas seksit” nuk njeh mënyrë për të ndaluar. Pasi shpenzoi ditët e kaluara duke u mpleksur me një stuhi të vërtetë bukuroshesh, tashmë duket se ka mbërritur tek vajza numër 5 për më pak se një javë. Dhe ajo nuk është një vajzë dosido, por as më shumë e as më pak se bukuroshja 18 vjeçare Sofia Richie. Dyshja është fotografuar duke kaluar pak kohë së bashku në një jaht në Kanë ndërkohë që po festonin me një grup miqsh gjatë festës së zgjatur të ditëlindjes së 34-të të Scott. Kujtojmë se vajza e legjendës së muzikës Lionel Richie është përfshirë më parë në një marrëdhënie serioze me Justin Bieber. Madje është cilësuar si më seriozja për këtë të fundit pas të përhershmes Selena Gomez, e cila i komentoi edhe në një foto ku ish çifti kishte pozuar së bashku. Kjo duket si një hakmarrje e Disick pas fjalëve të panumërta që Justin ka shkuar me mamanë e 3 fëmijëve të tij, Kourtney Kardashian. Pavarësisht lëvizjes së respektueshme të Scott, na duhet të themi që Justin është ende në avantazh.

scott1.jpg

scott2.jpg

scott3.jpg

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0011780261993408
    array(1) { ["section"]=> string(103) "bieber-shkoi-me-ish-partneren-e-tij-kourtney-k-scott-disick-hakmerret-ne-menyre-spektakolare-foto-28892" }