INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Beyonce ‘’thyen’’ barriera në stilin e saj! Të gjithë fansat po pyesin a mund të quhet fustan veshja e saj tepër e shkurtër[FOTO]

Beyonce ‘’thyen’’ barriera në stilin e saj! Të gjithë fansat po pyesin a mund të quhet fustan veshja e saj tepër e shkurtër[FOTO]

Publikuar më: 20:05 11-01-2019

Beyonce është një nga artistet më të rezervuara përsa i përket jetës privatë, por kur bëhet e mirë me fansat dhe shpërndan diçka 122 milion followersat e saj çmenden për të parë se çfarë ka nxjerrë..

Së fundmi, këngëtarja 37 vjeçare ka postuar disa foto në Instagram me një stil të ri. Ajo kishte veshur një palë rroba të brendshme të printuara me figurën e gjarprit, një xhaketë sipër dhe flokët me rrica.

Pyetja kurioze e fansave qëndronte diku tjetër. Në njërën nga fotot Beyonce shfaqet me xhaketën e mbyllur dhe të gjithë shtrojnë pyetjen: “A mund të quhet ky një fustan apo jo?”

beyonce_1.JPG

beyonce_2.JPG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0097408294677734
    array(1) { ["section"]=> string(129) "beyonce-thyen-barriera-ne-stilin-e-saj-te-gjithe-fansat-po-pyesin-a-mund-te-quhet-fustan-veshja-e-saj-teper-e-shkurter-foto-84174" }