INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Besojeni ose jo, por Ledri Vula do performojë në të njëjtën skenë me ish-të dashurën, Dua Lipa! Ja ku do shihet dyshja

Besojeni ose jo, por Ledri Vula do performojë në të njëjtën skenë me ish-të dashurën, Dua Lipa! Ja ku do shihet dyshja

Publikuar më: 21:03 09-06-2018

Vite më parë kur Dua nuk ishte shumë e famshme por thjesht një modele e bukur ajo ka qenë e lidhur me reperin e njohur nga Kosova, Ledri Vulën. Thuhet se dyshja ishin shumë të lumtur përsa kohë ishin bashkë por më pas kjo histori u mbyll dhe tashmë të dy kanë mbetur miq të mire. Mirëpo e dini që dyshja do performojnë në të njëjtën skenë?

Po, po ata do performojnë në festivalin “Sunny Hill” i cili do të mbahet gjatë gushtit në Prishtinë. Me mijëra njerëz do të vijnë nga Europa për ta ndjekur Festivalin dhe në skenë ngjiten Dua Lipa, Ledri Vula, MC Kresha, Action Bronson dhe përflitet se dhe Martin Garrix do u bashkohet artisëve që do permormojnë./intv.al/

 

Besojeni ose jo, por Ledri Vula do performojë në të njejtën skenë me ish-të dashuren, Dua Lipa! Ja ku do shihet dyshja

Vite më parë kur Dua nuk ishte shumë e famshme por thjesht një modele e bukur ajo ka qenë e lidhur me reperin e njohur nga Kosova, Ledri Vulën. Thuhet se dyshja ishin shumë të lumtur përsa kohë ishin bashkë por më pas kjo histori u mbyll dhe tashmë të dy kanë mbetur miq të mire. Mirëpo e dini që dyshja do performojnë në të njëjtën skenë?

Po, po ata do performojnë në festivalin “Sunny Hill” i cili do të mbahet gjatë gushtit në Prishtinë. Me mijëra njerëz do të vijnë nga Europa për ta ndjekur Festivalin dhe në skenë ngjiten Dua Lipa, Ledri Vula, MC Kresha, Action Bronson dhe përflitet se dhe Martin Garrix do u bashkohet artisëve që do permormojnë./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.002295970916748
    array(1) { ["section"]=> string(121) "besojeni-ose-jo-por-ledri-vula-do-performoje-ne-te-njejten-skene-me-ish-te-dashuren-dua-lipa-ja-ku-do-shihet-dyshja-61216" }