INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bes Kallaku publikon “Skifterja e zemrës” [FOTO/VIDEO]

Bes Kallaku publikon “Skifterja e zemrës” [FOTO/VIDEO]

Publikuar më: 14:57 16-09-2017

Një nga  detajet dhe surprizat e bukura në dasmën e Xhensilës dhe Besit ishte edhe dedikimi që ky i fundit kishte bërë për bashkëshorten e tij të ardhshme.

Gjatë dasmës Besi këndoi  para Xhensilës “Skifterja e zemrës”  të cilën sot e ka  jetësuar me një klip në bashkëpunim me Klajdi Harunin. Klipi përfshin edhe momente nga dasma e çiftit duke e plotësuar kështu surprizën deri në detaj.

“Skifterja zemres" dedikuar per "Skifteren e zemres" @xhensilamyrtezaj”, shkruan ndër të tjera Besi. Ndërkohë presim të shohim edhe këngën dedikim të Xhensilës për “skifterin”  e saj. 

QWRTWET.png

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00096297264099121
    array(1) { ["section"]=> string(79) "bes-kallaku-publikon-suprizen-per-xhensilen-skifterja-e-zemres-foto-video-36896" }