INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëri ‘xing’ me Elvana Gjatën, Kim Kardashian serb ka dy fjalë për yjet shqiptarë [FOTO]

Bëri ‘xing’ me Elvana Gjatën, Kim Kardashian serb ka dy fjalë për yjet shqiptarë [FOTO]

Publikuar më: 12:30 20-05-2018

E njohur si Kim Kardashian serb, Jelena Karleusa eshte ndër vajzat më seksi të showbiz-it në Serbi. Shpesh herë me deklaratat e saj, ajo bëhet kryetemë e mediave online dhe së fundmi ishte edhe në vëmendjen e medias rozë shqiptare. Kjo pasi Jelena dhe Elvana Gjata kanë bërë ‘xing’ me veshjen e tyre plot ngjyra. Por e ftuar së fundmi në Prive, Karleusa ka shprehur fjalët më të mira për yjet shqiptarë.

12-6.jpg

“Të nderuar vëllezër kroat, unë nuk jam egërsirë, egërsira janë këta që po i shkatërrojnë dhe po na i vjedhin monumentet historike. Unë jam njeri i arsyeshëm, që është kundër këtyre barbarëve. F**k it nëse është Rita Ora apo kushdo tjetër që mendon se duhet të hesht. Unë s’kam qëndruar e heshtur për Srebrenicën dhe s’do të hesht as për këtë", u shpreh Jelena teksa vijoi.

"Bebe Rexha eshte e preferuara ime. Edhe Dua Lipa. E keni edhe ate tre treten qe është fantastike, Rita Ora. Kjo është një lloj dominimi shqiptar në skenën e muzikës europiane. Hallall ju qoftë. Si në dukje ashtu edhe në këndim janë fantastike".

-640-0-5b00725c8af85.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0029950141906738
    array(1) { ["section"]=> string(88) "beri-xing-me-elvana-gjaten-kim-kardashian-serb-ka-dy-fjale-per-yjet-shqiptare-foto-58957" }