INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bella Hadid zhgënjen në sfilatën e Victoria Secret [FOTO]

Bella Hadid zhgënjen në sfilatën e Victoria Secret [FOTO]

Publikuar më: 21:38 20-11-2017

Bella Hadid është një nga modelet më të bukura dhe më të kërkuara të momentit në fushën e modës. Modelet janë të gjata, të holla, me forma, pa strija, pa celulit, natyra është treguar shumë bujare me to, por ndoshta duhet të themi që në to bën punë dhe fotoshopi.

Në Kinë është zhvilluar sfilata e engjëjve të “Victoria’s Secret”, por mësuam se nuk janë edhe aq perfekte. Modelja bukuroshe na ka zhgënjyer shumë me trupin e saj, shkruan balkanweb. Tepër e dobët por me të pasme të rëna.

Ky shoë i VS duket se nuk ka shkuar dhe aq mirë, që pa nisur. Katy Perry konfrmoi që nuk do të ishte në sfilatë pasi iu refuzua viza nga autoritetet kineze, pak më vonë edhe Gigi u përball me të njëjtin problem, Ming Xi u rrëzua në pasarelë, si edhe Bella, e cila na zhgënjeu me trupin e saj.

dqwdn_dnfnerf.JPG

radio TV

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0016379356384277
    array(1) { ["section"]=> string(61) "bella-hadid-zhgenjen-ne-sfilaten-e-victoria-secret-foto-42540" }