INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bella Hadid sapo na tregoi se çfarë bikini të veshim këtë fundjavë në plazh [FOTO]

Bella Hadid sapo na tregoi se çfarë bikini të veshim këtë fundjavë në plazh [FOTO]

Publikuar më: 15:29 06-07-2018

Bella Hadid është një ndër modelet më të suksesshme të momentit. Përpos kësaj, ajo është rikthyer edhe në një ikonë mode dhe stili, ku vështirë të gjesh një foto apo dhe një moment të saj që nuk është veshur bukur. Kjo mbase dhe falë trupit të saj elegant dhe fytyrës së saj të bukur që e kompletojnë veshjen. 

Gjithsesi ajo është një ndër të para që na prezanton me trendet më të fundit dhe që përqafon çdo gjë që del nga shtëpitë e modës.
Nëse ju mungon inspirimi për stil, hyni tek Instagrami i supermodeles dhe do të gjeni plot ide se si të visheni.


Këtë herë Bella na ka treguar se çfarë bikini të veshim në plazh dhe ato janë ngjyrë të kuqe dhe shumë të thjeshta, por kanë fuqinë që ta shndërrojnë pamjen tuaj në shumë stil dhe shumë sexy në të njëjtën kohë.

Untitledujh.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075030326843262
    array(1) { ["section"]=> string(86) "bella-hadid-sapo-na-tregoi-se-cfare-bikini-te-veshim-kete-fundjave-ne-plazh-foto-64051" }