INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bella Hadid pozon nudo për Vogue [FOTO]

Bella Hadid pozon nudo për Vogue [FOTO]

Publikuar më: 15:14 07-06-2018

Pas rikthimit me ish të dashurin, Abel të The Weeknd, Bella Hadid vazhdon të jetë e suksesshme edhe në jetë përsonale. Supermodelja e njohur, edhe këtë herë iu është përshtatur temperaturave të larta dhe ka pozuar e zhveshur. Hadid duket në këtë foto e kthyer me kurriz, e veshur vetëm me tanga dhe në kokë mban një sombrero gjigante në plazhin e 'vetmuar' Mayan Riviera.

bella-hadid-dons-giant-sombrero-while-posing-topless-for-vogue-photo-shoot-in-mexico.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0024580955505371
    array(1) { ["section"]=> string(43) "bella-hadid-pozon-nudo-per-vogue-foto-60983" }