INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bella Hadid e pasigurt në vetvete: Trupi im ta... [FOTO]

Bella Hadid e pasigurt në vetvete: Trupi im ta... [FOTO]

Publikuar më: 19:58 12-01-2018

Pavarësisht se është modele dhe mbi të gjitha është pamja ajo që kushdo ia vlerëson, kur vjen puna te të ndjerit mirë me veten edhe Bella Hadid ka problemet e saj.

Gjatë një interviste për “US Weekly” mamaja, Yolanda Hadid foli ndër të tjera për Bella- n dhe betejën e saj me ankthin.

“Bella vuan nga krizat e panikut. Kjo i ndodh sa herë nis e mendon që ka shtuar kile apo në raste të tjera, kur ndihet shumë e dobët. Megjithëse kjo është diçka që nuk ndodh vetëm te vajzat modele, por edhe te të tjerat. E rëndësishme është të mundohemi të jemi versioni më i mirë i vetes sonë.”

c20aebc15ec74b497a09532fceb22ae2.jpge1d3a891e7d1e2b68677e404eaf32401.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0015091896057129
    array(1) { ["section"]=> string(56) "bella-hadid-e-pasigurt-ne-vetvete-trupi-im-ta-foto-47377" }