INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati për në 26 tetor! Këngëtarja e famshme shqiptare zbulon më shumë për këngën e re...[VIDEO]

Bëhuni gati për në 26 tetor! Këngëtarja e famshme shqiptare zbulon më shumë për këngën e re...[VIDEO]

Publikuar më: 13:06 10-10-2018

Suksesi i saj sa vjen dhe shtohet dhe kjo e thënë për faktin se këngët që interpreton kanë patur sukses edhe në performancat në skenat ndërkombëtare.

E kemi fjalën për Elhaida Danin e cila së fundmi me postimet e saj në Instagram ka promovuar këngën e re që do të lancojë së shpejti.

Në datën 26 tetor ju duhet të jeni të gjithë gati dhe kënga do të titullohet “Dimmi che tu ci sarai”.

Le të shpresojmë që Elhaida do të shkëlqejë sërish ashtu siç ajo e bën më së miri./intv.al/

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084640979766846
    array(1) { ["section"]=> string(102) "behuni-gati-per-ne-26-tetor-kengetarja-e-famshme-shqiptare-zbulon-me-shume-per-kengen-e-re-video-74731" }