INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati për datën 19! Mozzik dhe Getinjo kanë përgatitur suksesin e rradhës [FOTO]

Bëhuni gati për datën 19! Mozzik dhe Getinjo kanë përgatitur suksesin e rradhës [FOTO]

Publikuar më: 13:01 05-10-2018

Ata janë padyshim reperët më të dashur shqipëtarë dhe mjaft të suksesshëm.

Pas bashkëpunimit me Loredanën, Mozzik do të rikthehet sërish me Getinjo “Për Gjithmonë, ky është dhe titulli këngës të cilin Mozzik na e ka zbuluar me anë të një postimi në Instagram.

“I'u gzojmë me datën 19 e djegim lojën ! !19 TETOR! Mozzik x Getinjo - Para Siempre”, ka shkruar Mozzik në postimin e tij.

Epo mezi po presim të dëgjojmë hitin e rradhës prej tyre.

mozzik_getinjo.PNG

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0079519748687744
    array(1) { ["section"]=> string(89) "behuni-gati-per-daten-19-mozzik-dhe-getinjo-kane-pergatitur-suksesin-e-rradhes-foto-74186" }