INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bëhuni gati! Këto çizme do t’i shihni gjatë gjithë vjeshtës dhe dimrit këtë vit [FOTO]

Bëhuni gati! Këto çizme do t’i shihni gjatë gjithë vjeshtës dhe dimrit këtë vit [FOTO]

Publikuar më: 15:48 05-11-2018

Jemi zyrtarisht në periudhën e çizmeve. Ndërkohë që temperaturat po ulen, gjethet po zverdhen, bëni gati çizmet për t’i pasur pjesë të garderobës suaj këtë sezon.

Vitin e kaluar çizmet si çorape ishte trendi më IN, ndërkohë që sivjet në tendencë janë çizmet me printime të kafshevë. Gjithashtu edhe çizmet e kaubojve do të jenë shumë prezente këtë sezon. Ndërsa çizmet klasike deri tek kyçi i këmbës nuk kanë se si të largohen.

Për të marrë dozat e duhura të frymëzimit, shihni fotot më poshtë dhe përzgjidhni çizmet tuaja të preferuara:

6167301202_1_1_1_l.jpg

ts32h12pmon_f_1_l.jpg

screen.jpg

6010301002_1_1_1_l_l.jpgapp001prod_l.jpg

 

4005351202_1_1_2_l.jpgts32m18pylw_f_1_l.jpg

green-boots-topshop.jpg

 

1083241_in_xl_l.jpg

topshop-boots.jpg

 

 

1076197_in_xl_l.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0058140754699707
    array(1) { ["section"]=> string(89) "behuni-gati-keto-cizme-do-t-i-shihni-gjate-gjithe-vjeshtes-dhe-dimrit-kete-vit-foto-77701" }