INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION SMART MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha triumfon në top-listat botërore [FOTO]

Bebe Rexha triumfon në top-listat botërore [FOTO]

Publikuar më: 14:41 30-12-2017

Bebe Rexha vazhdon të korrë vetëm suskese.

Vitin që po lëmë pas ka qenë mjaft aktiv për këngëtaren  i mbushur me këngë, bashkëpunime dhe koncerte. Ndërkohë  së fundmi ka triumfuar në top-listat botërore. Këtë e ka treguar vetë Bebe me një foto të postuar ku duket tek triumfon me këngët e saj duke zënë vendin e katërt dhe duke lënë pas mjaft emra të njohur të muzikës. Ndërkohë këngëtarja në janar pret të startojë turneun e ri. 

26197450_10210814628591205_495831658_n.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032598972320557
    array(1) { ["section"]=> string(53) "bebe-rexha-triumfon-ne-top-listat-boterore-foto-46314" }