INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Bebe Rexha publikon këngën e re me reperin e njohur amerikan, por ky është detaji që i la të gjithë pa fjalë [VIDEO]

Bebe Rexha publikon këngën e re me reperin e njohur amerikan, por ky është detaji që i la të gjithë pa fjalë [VIDEO]

Publikuar më: 11:39 02-04-2018

Emri i saj është ndër më të lakuarit në muzikën botërore.

Deri tani numëron disa bashkëpunime por sapo solli atë të radhës. Bebe Rexha ka sjellë të premten e 30 marsit këngën e re në bashkëpunim me reperin e njohur Ne-Yo dhe Stefflon Don. Kënga mban titullin “Push Back” dhe është publikuar vetëm në versionin audio. Ajo që i ka çuditur të gjithë ka qenë fakti se këngëtarja shqiptare nuk e ka shpërndarë këngën në asnjë nga rrjetet e saj sociale. Ndoshta pret derisa t’i realizojë klipin.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084078311920166
    array(1) { ["section"]=> string(119) "bebe-rexha-publikon-kengen-e-re-me-reperin-e-njohur-amerikan-por-ky-eshte-detaji-qe-i-la-te-gjithe-pa-fjale-video-54301" }